Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні, 30 липня, відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, щодо питань надходження платежів та пенсій до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу. Провів нараду голова районної ради Володимир Більовський.

Про фінансові показники району доповів у своєму виступі  керівник фінуправління РДА Тарас Харович. Щодо руху коштів казначейства доповідав Володимир Коморник – управління Державної казначейської служби України у Городоцькому районі. Керівник відділу освіти інформував присутніх  про виділення коштів на ремонтні роботи у школах, також про підготовку до опалювального сезону. Про роботу  Народних домів Городоччини за попередній тиждень доповіла в.о. керівника відділу культури Мирослава Степаняк. Керівник ЦРЛ Павло Фалинський  дповів щодо підготовки до нового опалювального сезону. Районний педіатр Городоцької ЦРЛ Тарас Трач проінформував щодо будівництва амбулаторій. Про роботу  управління соціального захисту населення  доповіла керівник Світлана Кошель. Керівник управління пенсійного фонду Лариса Симоненко доповіла про пенсійні перерахунки. Заступник міського голови Степан Попко інформував  про дорожньо-ремонтні роботи у місті. За результатами наради головою районної ради було дано ряд доручень.