У Сприні відзначили 75-ту річницю створення УГВР

У неділю, 14 липня, у селі Сприня Самбірського району Львівської області на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» урочисто відзначили 75-ту річницю створення Української Головної Визвольної Ради.

В рамках відзначення відбулася урочиста хода учасників святкувань до пам’ятника засновникам УГВР, покладання квітів до пам’ятника та поминальна панахида за борцями за волю України.

У заходах взяли участь : голова ВРУ Андрій Парубій, народний депутат України Ярослав Дубневич, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, депутати Львівської обласної ради Володимир Саган, Катерина Кеньо, Володимир Ременяк, депутати Городоцької районної ради, сільські голови, священнослужителі, військовослужбовці, члени ГО "Апостольська Чота", члени ГО "Спілка воїнів АТО Городоччини та Мостищини", представники громадсько-політичних організацій, небайдужі краяни.