Засідала ХХVII позачергова сесія Городоцької районної ради

 Сьогодні, 11 липня, в сесійній залі районної ради під головуванням Володимира Більовського відбулось засідання XХVІІ позачергової сесії Городоцької районної ради VII скликання. 

  У її роботі  взяли участь:  заступник голови районної ради Богдан Слонівський,  міський голова Роман Кущак,  головний лікар Городоцького Центру ПМСД Василь Полумацканич,  20  депутатів районної ради (відсутні Т. Дзяний, В. Кликоцький, І. Кликоцький, Р. Коропісь, А. Костельний, Б. Кремса, В. Лещинський, В. Маковецький, Б. Маланчук, Ю. Полуліх, І. Прохода, І. Сабадаш, Б. Струк, Б. Федан, В. Цуньовський, Т. Шніцар) сільські голови,  працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, представники місцевої прокуратури та поліції, представники засобів масової інформації, члени громадських та політичних організацій району.

 Розпочалось сесійне засідання  традиційно з Гімну України та з привітань депутатів, які святкували свої дні народження у міжсесійний період.  Опісля  присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Двадцять сьома позачергова сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо детально обговоренні та опрацьовані в постійних комісіях і розглянуті на президії районної ради. 

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись - тут http://gorodok-rada.org.ua/node/8330

По завершенні сесійного засідання голова Володимир Більовський та депутати райради висловили щирі слова подяки присутньому екс-голові райдержадміністрації Володимиру Ременяку за патріотизм та багаторічну сумлінну співпрацю.

 На засіданні розглянули такі питання: 

1.      Про порядок денний XXVIІ позачергової сесії  Городоцької районної ради.

2.      Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та корупцією на території Городоцького району Львівської області за перше півріччя 2019 року.

3.      Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за І квартал 2019 року.

4.       Про затвердження Регіональної програми протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності на території Городоцького району на 2019 рік.

5.      Про внесення змін до Районної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради на 2019 рік.

6.      Про внесення змін до фінансового плану КНП «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області на 2019 рік.

7.      Про внесення змін до Районної програми розвитку та підтримки (фінансової) КНП «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» на 2019 рік.

8.      Про затвердження Програми розроблення технічної документації  щодо розподілу земельної ділянки, що перебуває в спільній власності територіальних громад  Городоцького району Львівської області на землях колишнього аеродрому «Черляни» на 2019-2020 роки.

9.      Про затвердження Програми експертно-грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу та оцінки майна, що перебуває в спільній власності територіальних громад Городоцького району Львівської області на території колишнього аеродрому «Черляни» на 2019 рік.

10.    Про внесення доповнень до Районної програми комплексного розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки.

11.  Про   уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2019 рік.

12.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок обслуговуючого гаражного товариства «Кардан» за межами населеного пункту (колишнє військове містечко біля с. Черляни) Городоцького району, Львівської області.

13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок (03.14 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови), які розташовані за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни  (за межами населеного пункту).

14.   Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Мотиці Ю.Ю. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

15.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Чулачу І.І. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Шимчаку П.П. за адресою:  с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

17.  Про надання дозволу ФОП  Слюсар Т.М. на розроблення комплексної  схеми розміщення тимчасової споруди, архітипу тимчасової споруди та паспорта  прив'язки тимчасової споруди торгівельного призначення по вул. Авіаційній, м. Городка (за межами населеного пункту с.Черляни).

18.  Про надання дозволу ФОП Скомаровська О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення та узгодження меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 1,9330 га, кадастровий номер 4620988000:08:000:0341 для укладення договору оренди земельної ділянки терміном на 49 років, за межами с. Черляни, Городоцького району Львівської області.

19.  Про надання дозволу ТОВ «КПП ЦЕНТР» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення та узгодження меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 2,5295 га, кадастровий номер 4620988000:08:000:0340 для укладення договору оренди земельної ділянки терміном на 49 років, за межами с. Черляни, Городоцького району Львівської області.

20.  Про внесення змін до пункту 1 рішення  від 15 квітня 2019 № 675 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,8939 га ТОВ «Дорожні знаки», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки».

21.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки іншої житлової забудови, яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту).

22.  Про надання дозволу ФОП  Палюга В.М. на розроблення комплексної  схеми розміщення тимчасової споруди, архітипу тимчасової споруди та паспорта  прив'язки тимчасової споруди торгівельного призначення по вул. Польовій, с. Черляни (за межами населеного пункту).

23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія «Перспектива Плюс» для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту площею 2,0000 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0310) за адресою: с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія «Перспектива Плюс» для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту - для обслуговування нежитлової будівлі площею 0,9000 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0320) за адресою: с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

25.  Про передачу безоплатно з балансу комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області на баланс у комунальну власність Бучалівській сільській раді Городоцького району Львівської області будівлі Катериницької ЗОШ І-ступеня.

26.  Про передачу безоплатно з балансу комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області на баланс у комунальну власність Мильчицькій сільській раді Городоцького району Львівської області будівлі Путятицької ЗОШ І-ступеня.

27. Про  внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 15.04.2019 року № 683 «Про ліквідацію діяльності Городоцької вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області».