У Самборі встановили пам'ятник Зиновію Тершаковцю

У неділю, 7 липня, на площі Пам'яті м. Самборі відбулось урочисте відкриття пам'ятника Зиновію Тершаковцю - крайовому провіднику ОУН Львівщини та засновнику підпільного видання “Літопис УПА”. Погруддя славному синові Городоччини (уродженцю с.Якимчиці) встановлено за ініціативи Самбірської станиці ОУН-УПА, за сприяння народного депутата України Я.Дубневича та небайдужих громадян.
До заходу з нагоди відкриття та освячення погруддя долучились : народний депутат України Я.Дубневич, голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова Самбірської райради В.Кімак, голова Городоцької райдержадміністрації В.Ременяк, голова Самбірської райдержадміністрації М.Фрей, голова Мостиської райдержадміністрації С.Буняк, депутат обласної ради К.Кеньо, представники духовенства, члени Спілки АТО Городоччини, члени ГО "Апостольська Чота", представники Городоцького куреня "Галицька Січ", учасники РО "Меморіал" ім. В.Стуса.