Вітання голови районної ради з Днем Конституції України

Шановні краяни! Сердечно вітаю вас з важливим святом нашої держави - Днем Конституції України.

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. Це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства.
         Тож в цей урочистий день бажаю вам міцного здоров'я, родинної злагоди, особистого щастя й достатку. Нехай повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

З повагою -
голова районної ради                                                                                    В.Більовський