Bідбулися Х ювілейні транскордонні самоврядні ігри

У суботу, 21 червня, у м. Новий Калинів та смт Дубляни Самбірського району відбулися Х ювілейні транскордонні самоврядні ігри.

В них взяли участь команди органів місцевого самоврядування: Городоцького, Мостиського, Пустомитівського, Яворівського, Самбірського та Старосамбірського районів Львівської області та м. Бяла-Подляска Бяльського повіту, Гміни Ясла Ясельського повіту, Перемишльського та Люблінського повітів Республіки Польща.
До складу команди Городоцького району входили депутати та помічники депутатів Городоцької районної ради, Комарнівської міської ради та Великолюбінської селищної ради. Представляв команду - голова Городоцької районної ради Володимир Більовський.
За результатами змагань команда Городоччини на чолі з капітаном команди депутатом райради Володимиром Кликоцьким, який до речі цього дня святкував своє день народження посіла II призове місце з міні-футболу та VІІ місце по волейболу (капітан Вілен Дудченко).
Команди Городка виступили достойно та показали чудову гру, отримавши кубок, медалі, вимпели, грамоти та тематичні призи від організаторів.

Наступні транскордонні самоврядні ігри відбудуться у Люблінському повіті Республіки Польща в 2020 році.