Вшанували українських патріотів, замордованих у Городоцькій тюрмі

Сьогодні, 21 червня, біля адмінбудівлі районної рали відбулось урочисте підняття прапора національно-визвольної боротьби українського народу та вшанування українських патріотів, замордованих у Городоцькій тюрмі в червні 1941 року.
  Підійняли червоно-чорний прапор: онук одного із загиблих в'язнів Городоцької тюрми - Мар’ян Сарабай та член ГО "Галицька Січ" - Іван Данилевич. Опісля біля пам'ятної дошки відбулось віче. Розпочав віче голова товариства «Меморіал» ім. В. Стуса - Роман Смілка, котрий розповів присутнім  про чотирьох закатованих краян – студента-городківчанина - Євстахія Мельника, кооператора із с.Мавковичі - Михайла Марутяка, мешканця с.Поріччя Любінське - Петра Козака та селянина Кравця із с.Завидовичі.
  Настоятель Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь провів спільний молебень.  З історичною довідкою та промовою про страшні події тих часів виступили: голова районної ради Володимир Більовський та депутат Львівської обласної ради Володимир Саган.  Член ГО "Галицька Січ" Іван Данилевич зачитав пам’ятний вірш присвячений невинно убієнним краянам.
    В кінці заходу голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, міський голова Роман Кущак, депутат облради Володимир Саган поклали квіти до меморіальної дошки. Присутні на заході працівники апарату районної ради, працівники структурних підрозділів РДА, ГО «Апостольська Чота» та жителі м.Городка вшанували пам’ять жертв хвилиною мовчання.
  Також пішою ходою учасники скорботного заходу пройшли на кладовище, де помолились та поклали запалені лампадки до могили де поховані невинно убієнні.