До Дня Героїв на Городоччині відбувся традиційний автопробіг

Сьогодні, 23 травня, о 9:00 год, опісля підняття Червоно-чорного прапора, від будівлі Городоцької районної ради стартував автопробіг з нагоди Дня Героїв України. Учасники заходу відвідали у межах району могили полеглих воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні.

Маршрут пролягав через: Городоцьке міське кладовище, де учасники вшанували світлу пам'ять - Івана Бльока, Тараса Кулєби, Андрія Одухи, Віктора Земзерова. Далі до могили Івана Сирватки в с.Суховоля, могили Михайла Самсона в с.Заверещиця та до могили Назарія Попадика в с.Дроздовичі.

Опісля колона вирушила за маршрутом: с.Дубаневичі де поховані Іван Альберт та Богдан Яценко, м.Рудки до могили Володимира Жеребного, м.Комарно до меморіальної дошки Андрію Юрзі. Також декілька окремих автомобілів відвідали місце поховання Героя Небесної Сотні Володимира Топія у м.Судова Вишня. На могилах Героїв було відправлено панахиди, покладено квіти та запалено лампадки.