Про затвердження Перспективного плану розвитку Городоцького району на 2019-2021 роки.

Заслухавши та обговоривши доповідь співголови Ради регіонального розвитку Городоччини В. Ременяка (далі – Рада) про планування розвитку Городоцького району впродовж наступних трьох років, Рада констатує наступне.

З метою допомоги у визначенні основних пріоритетів розвитку та плануванні видатків районного та інших місцевих бюджетів, створено Перспективний план розвитку.

Перспективний план розвитку Городоцького району на 2019-2021 роки (далі – План) сформовано за результатами проведених виїзних засідань Ради регіонального розвитку (додається). У його формуванні приймали участь депутати та члени виконавчих комітетів місцевих рад, керівники району та структурних підрозділів Городоцької районної державної адміністрації, мешканці району.

До Плану включено 215 місцевих об’єктів. Напрацьовано спільне бачення громад щодо розвитку їх територій (міста, села, ОТГ та району загалом). Йдеться про відновлення та будівництво об’єктів соціально-економічного та культурного розвитку в таких сферах як: освіта, охорона здоров'я, культура, житлово-комунальне господарство, дорожня інфраструктура та інші.

Враховуючи вищезазначене, Рада регіонального розвитку Городоччини

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Перспективний план розвитку Городоцького району на         2019-2021 роки.

2. Подати План для розгляду та затвердження на черговій сесії Городоцької районної ради.

3. Членам Ради регіонального розвитку Городоччини, головам міських, сільських рад та ОТГ в межах повноважень, вжити організаційних заходів, щодо реалізації Плану.

4. З метою ефективної реалізації Плану Городоцькій районній державній адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування розробити річні Заходи щодо реалізації Перспективного плану розвитку Городоцького району на 2019-2021 роки (далі – Заходи).

5. Городоцькій районній державній адміністрації, органам місцевого самоврядування здійснювати щоквартальне оновлення Заходів, а також, за необхідності, щорічно вносити зміни до Плану.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Ради .

Співголова Ради регіонального

розвитку Городоччини                                                                               В. Ременяк

Співголова Ради регіонального

розвитку Городоччини                                                                        В. Більовський