Засідала рада регіонального розвитку Городоччини

У вівторок, 14 травня, в актовій залі районної ради  відбулася рада регіонального розвитку Городоччини, на якій затверджено Перспективний план розвитку Городоцького району на 2019-2021 роки (далі - План). Його сформовано за результатами проведених виїзних засідань Ради регіонального розвитку. У формуванні приймали участь депутати та члени виконавчих комітетів місцевих рад, керівники району та структурних підрозділів РДА, мешканці району.
До Плану включено 215 місцевих об’єктів. Напрацьовано спільне бачення громад щодо розвитку їх територій (міста, села, ОТГ та району загалом) на найближчих три роки. Йдеться про відновлення та будівництво об’єктів соціально-економічного та культурного розвитку в таких сферах як: освіта, охорона здоров'я, культура, житлово-комунальне господарство, дорожня інфраструктура та інші.
Принципи формування Плану:
1. Збалансований розподіл фінансових ресурсів у розрізі населених пунктів району.
2. Пріоритетність, визначена громадами територій.
Після затвердження Плану Радою регіонального розвитку Городоччини, найбільш значимі об’єкти даного базового документа повинні увійти у Перспективний план розвитку Львівської області.
З метою ефективної реалізації Плану пропонується розробляти річні Заходи щодо реалізації Перспективного плану розвитку Городоцького району на 2019-2021 роки з можливістю щоквартального їх оновлення .
Під час стратегічного планування розвитку територій місцеві громади керуватимуться Планом та можуть вносити зміни до річних Заходів в частині оптимального вибору джерел фінансування та термінів реалізації.