12 травня - День матері! Вітання голови районної ради

Шановні матері!  Прийміть щирі вітання з прекрасним святом – Днем матері! Материнство – безцінний Божий дар, вічне джерело людського буття, основа сім’ї, роду й народу. Доземний уклін вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю. Особливі слова подяки висловлюю багатодітним матерям Городоччини та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю. Від усієї душі бажаю нашим дорогим матерям здоров’я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення вам і вашим родинам!

З повагою -
голова районної ради                                                            Володимир Більовський