Конкурс мікрогрантових проектів

 ЗАПРОШУЄМО мешканців Городоччини взяти участь у конкурсі мікрогрантових проектів. Переможці отримають грант (безповоротню фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у розмірі 50 000 грн на один проект. 13 травня 2019 року о 11:00 год в приміщенні актового залу Городоцької районної ради (м.Городок, вул. Б. Хмельницького,2) відбудеться інформаційний семінар для громадян, приватних підприємств та фермерів Городоцького району щодо участі у грантовому проекті «Село: кроки до розвитку» за фінансової підтримки ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».

Конкурс «Село: кроки до розвитку» - це проект, спрямований на реалізацію найкращих бізнес-ідей, що містять в першу чергу соціальну складову. Він покликаний до розвитку сільських територій та розвитку сільських громад. 

Проект у Львівській області проводиться вперше. Переможцями минулорічних конкурсів у Вінницькій, Черкаській, Тернопільській, Івано-Франківській і Хмельницькій областях стали дуже різні проекти, серед яких торгівля,  туризм, вирощування фруктів, овочів, ягід та горіхів, розведення бджіл, виробництво козиного і коров’ячого молока, випічка хлібу, пошив одягу, утилізація

Кошти гранту не можуть бути спрямовані на благодійництво, капітальне будівництво, реконструкцію приміщень, заробітну плату, гонорари та податки. На матеріал та корми для тварин може бути спрямовано не більше 10% від суми гранту.

ЩОБ СТАТИ УЧАСНИКОМ КОНКУРСУ, ПОТРІБНО:

  1. До 1 червня 2019 зареєструватись або за телефоном 097 299 24 74.
  2. За бажанням – прийняти участь в інформаційному семінарі щодо умов конкурсу.
  3. Завантажити і заповнити аплікаційну форму згідно із поданими у ній вказівками.
  4. До 30 червня 2019 року подати заповнену аплікаційну форму в електронному вигляді на адресу anna.pryveda@bc-club.org.
  5. Очікувати на запрошення до презентації Вашого проекту на засіданні конкурсної комісії.
  6. Протягом 10 днів від дня проведення конкурсу дізнатись про результат конкурсу на нашому сайті.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Анна Приведа

097 299 24 74, 096 804 55 55

м. Львів, вул. Перфецького, 11

www.bc-club.org.ua/events/mhp