Городківчани відзначили 104-ту річницю перемоги на Маківці

У неділю, 5 травня, делегація Городоччини взяла участь в урочистотях з нагоди відзначення 104-ї річниці перемоги Українських січових стрільців на горі  Маківка, що у Сколівському районі Львівщини. Урочистості розпочались із традиційного сходження на гору Маківка. Опісля, учасники заходу поклали квіти до Меморіалу Українських Січових Стрільців.  Після чину панахиди відбулось громадське віче.

Довідка:

Бої за гору Маківку відбулись під час Першої світової війни на східному фронті в Карпатах між підрозділами австро-угорських та російських військ. Найзапекліша боротьба за гору Маківку тривала з 29 квітня до 4 травня 1915 року. У той час, як австрійські частини відступали під натиском російських військ, Українські Січові Стрільці вистояли та зуміли втримати позиції. Таким чином 55-й австро-угорська піхотна дивізія виконала передбачені стратегічні завдання.