Верховна Рада України ухвалила закон про мову

Верховна Рада сьогодні, 25 квітня, 278 голосами прийняла в цілому «Закон про забезпечення функціонування української мови як державної» (№ 5670-Д).

Перед голосуванням на підтримку законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної виступив Голова Верховної Ради Андрій Парубій. Він закликав до єднання навколо законопроекту.

Потім проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної представив голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький.

Опісля народні депутати переглянули фільм, у якому відомі та видатні українці звернулися до Парламенту із проханням підтримати законопроект про українську мову.

Додамо, що в залі Верховної Ради були присутні екс-президент України Віктор Ющенко, колишній предстоятель УПЦ КП патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, військовослужбовці, науковці, діячі культури.

Із результатами поіменного голосування можна ознайомитися – ТУТ.

За інформацією Львівської обласної ради