Відбулась XХVI чергова сесія Городоцької районної ради

 Сьогодні, 15 квітня, в сесійній залі районної ради під головуванням Володимира Більовського відбулось засідання XХVІ чергової сесії Городоцької районної ради VII скликання. 

  У її роботі  взяли участь:  заступник голови районної ради Богдан Слонівський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк,  міський голова Роман Кущак, заступники голови РДА Іван Ковальчук та Павло Стахів,  головний лікар Городоцької ЦРЛ Павло Фалинський та головний лікар Городоцького Центру ПМСД Василь Полумацканич,  22  депутати районної ради, сільські голови,  працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, представники місцевої прокуратури та поліції, представники засобів масової інформації, члени громадських та політичних організацій району.

   Перед початком сесійного засідання Володимир Михайлович вручив присутнім депутатам та сільським головам фірмову Великодню відкритку Городоцької районної ради та привіта депутатів, які святкували дні народження у міжсесійний період

 Розпочалось сесійне засідання  традиційно з Гімну України, а опісля  приступили до розгляду питань порядку денного. Сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо детально обговоренні та опрацьовані в постійних комісіях і розглянуті на президії районної ради. 

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8252

 На сесії розглянули такі питання: 

1.        Про порядок денний XXVI сесії  Городоцької районної ради.

2.        Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на ІІ, ІІІ та ІV квартали 2019 року.

3.        Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2019 рік.

4.        Про затвердження Програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді в Городоцькому районі на 2019 рік.

5.        Про затвердження Інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району на 2019 рік з макроекономічним прогнозом на 2020-2021 роки.

6.        Про внесення змін до Цільової програми забезпечення військової частини А 7031, та інших підрозділів територіальної оборони у районі територіальної оборони (Городоцький район) № 4 засобами зв’язку на 2019 рік.

7.        Про внесення змін до Районної цільової програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Городоцької районної ради у 2018-2020 роках.

8.        Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області на 2019 рік.

9.        Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2019 рік.

10.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,8939 га ТОВ «Дорожні знаки», яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.

11.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4,4625 га ФОП Скомаровський О.В., яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район с. Черляни (за межами населеного пункту) на дві земельні ділянки.

12.   Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту.

13.   Про призначення Процайло С.Р. на посаду директора КП «Городоцьке РБТІ».

14.   Про надання дозволу КНП «Городоцька ЦРЛ» Городоцької районної ради на передачу  основних засобів на баланс комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» Городоцької районної ради Львівської області.

15.   Про надання дозволу КНП «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради на передачу  легкового автомобіля марки «ВАЗ» 21213 на баланс Городоцькій районній раді.

16.   Про звіт та пропозиції голови тимчасової контрольної комісії районної ради В.Довгуня щодо вивчення питання здачі в оренду приміщення КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» для створення медичного центру з травматологічно - ортопедичним напрямком та проведення перевірки господарської діяльності Комарнівської міської лікарні за 2017-2018 роки.

17.   Про затвердження Положення про нагородження іменною стипендією (імені Героя Небесної Сотні, АТО) учнівської молоді.

18.   Про реорганізацію Мильчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Мильчицьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області.

19.   Про реорганізацію (пониження ступеня навчального закладу до І) Кліцківської філії Опорного закладу - «Комарнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Городоцької районної ради Львівської області.

20.   Про ліквідацію діяльності Городоцької вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області.

21.   Про ліквідацію діяльності Стоділківської філії опорного закладу – Городоцький навчально-виховний комплекс № 5 «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Городоцької районної ради Львівської області.

22.   Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

23.   Про проголошення на Городоччині 2019 року Роком Блаженного отця Омеляна Ковча.

24.   Про підтримку клопотання щодо висунення кандидатури «Заслуженого художника України» Опалинського Р.С. для присвоєння почесного звання «Народний художник України».

25.   Про звернення до Президента України П. Порошенка, прем’єр-міністра України В. Гройсмана, голови Верховної Ради України А. Парубія, народного депутата України Я. Дубневича, голови Львівської обласної державної адміністрації О. Синютки, голови Львівської обласної ради О. Ганущина про доцільність утворення Городоцького повіту (району) Львівської області під час проведення адміністративної реформи на Львівщині.

26.   Різне.