Засідала бюджетна комісія районної ради

Сьогодні, 11 квітня, відбулося засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань економіки і бюджету, використання комунальної  та спільної власності. Комісія під головуванням Івана Мєскала розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової ХХVI сесії районної ради, яка відбудеться у понеділок 15 квітня. В роботі комісії взяли участь: заступник голови районної ради Богдан Слонівський, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник голови РДА Павло Стахів, начальник фінуправління Тарас Харович,  члени комісії, сільські голови, працівники апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.

На комісії було детально обговорено та вирішено винести на розгляд XXVI чергової сесії Городоцької районної ради питання -

1). Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2019 рік.

2). Про затвердження Програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді в Городоцькому районі на 2019 рік.

3).  Про затвердження Інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району на 2019 рік з макроекономічним прогнозом на 2020-2021 роки.

4).    Про внесення змін до Цільової програми забезпечення військової частини А 7031, та інших підрозділів територіальної оборони у районі територіальної оборони (Городоцький район) № 4 засобами зв’язку на 2019 рік.

5).    Про внесення змін до Районної цільової програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Городоцької районної ради у 2018-2020 роках.

6). Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області на 2019 рік.

7).    Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2019 рік.

8). Про призначення Процайло С.Р. на посаду директора КП «Городоцьке РБТІ».

9). Про надання дозволу КНП «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради на передачу  легкового автомобіля марки «ВАЗ» 21213 на баланс Городоцькій районній раді.