Для посадових осіб органів місцевого самоврядування Городоцького району провели семінар

Сьогодні, 11 квітня в актовій залі районної ради відбувся одноденний короткостроковий тематичний семінар на тему: «Управління ресурсами територіальних громад». Провели навчання-семінар викладачі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Лекційно-практичне заняття проводилось для посадових осіб органів місцевого самоврядування, міських та сільських голів Городоцького району. Присутнім учасникам семінару детально розповіли про документоведення в органах місцевого самоврядування, майнові відносини в організації місцевого самоврядування та про реалізацію державної освітньої політики на місцевому рівні. Також детально обговорили проблеми корупції та правопорушення у професійній діяльності посадових осіб місцевого самоврядування .В кінці присутніх ознайомили із вступною кампанією інституту та запросили до навчання у 2019 році.