Засідала постійна комісія з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту та демобілізованих учасників АТО

У понеділок, 8 квітня,  під керівництвом голови комісії  Василя Довгуня відбулось чергове засідання постійної комісії Городоцької районної ради.
У роботі комісії взяли участь: заступник голови районної ради Богдан Слонівський, депутат райради, член комісії Іван Прохода, головний лікар КНП ГРР "Городоцька ЦРЛ" Павло Фалинський, головний лікар КНП ГРР "Центр ПМСД" Василь Полумацканич, головний лікар Комарнівської міської лікарні Всеволод Карпінський, директор КНП ГРР " Гордоцька стомат-поліклініка" Олеся Матківська, начальник відділу ОКР районної ради Орест Рап, радник голови районної ради Ігор Саган, працівники стоматологічної поліклініки м.Городка, представники ЗМІ.
На засіданні комісії присутні заслухали звіт  головного лікаря та бухгалтера Городоцької стомат-поліклініки про роботу установи за три місяці 2019 року. Також присутні обговорили питання про зміну штатного розпису Комарнівської міської лікарні в межах штатного розпису КНП ГРР "Городоцька ЦРЛ", включивши 0,25 ставки лікаря - хірурга; 0,25 ставки лікаря - ендокринолога та 0,25 ставки лікаря - окуліста.