Городоцька районна рада інформує, що засідання XХVI чергової сесії районної ради VII скликання відбудеться 15 квітня 2019 року в актовому залі Городоцької районної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1). Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на ІІ, ІІІ та ІV квартали 2019 року.
2). Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2019 рік.
3). Про внесення змін до Інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району на 2019 рік з макроекономічним прогнозом на 2020-2021 роки.
4). Різне.

Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10:00 год. На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій.
     Пропозиції від організацій, установ і громадян приймаються районною радою до 10 квітня 2019 року.