Ознайомлення громадськості зі Звітом з оцінки впливу на довкілля

На виконання вимог Законну України "Про місцеве самоврядування в Україні" або вимог Закону України "Про місцеві державні адміністрації"  (у залежносі від місця розміщення планової діяльності), у порядку вимог Закону України "Про оцінку впливу на довкілля", вимог пастанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 р. №1062 "Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля" надаємо для ознйомлення громадськості "Звіт з оцінки впливу на довкілля (ОВД) планової діяльності з продовження видобування вуглеводнів Рудківського родовища, розташованого на території Самбірського та Городоцького районів Львівської області" (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності - 20181272360) та "Звіт з оцінки впливу на довкілля (ОВД) планової діяльності з продовження вуглеводнів Південно-Грабинського родовищаЮ розташованого на території Дрогобицького і Городоцького районів Львівської області" реєстраційний номер справи про оцінку впливу планової діяльності - 20181272352).
 Громадські слухання щодо обговорення Звіту з ОВД відбудуться у приміщенні Reikartz Dworzec Львів о 10:00 год. (Рудківське родовище) та о 14:00 год. (Південно-Грабинське родовище) 28 березня 2019 року за адресою: м.Львів, вул. Городоцька, 107.
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднено на дошках оголошень Самбірської районної ради, Городоцької районної ради та Дрогобицької районної ради.
Додатки: Звіт з оцінки впливу на довкілля (ОВД) планової діяльності з продовження видобування вуглеводнів Рудківського родовища, розташованого на території Самбірського і Городоцького районів Львівської області в 1 екз. на 246 сторінках.
Звіт з оцінки впливу на довкілля (ОВД) планової діяльності з продовження видобування вуглеводнів Південно-Грабинського родовищаЮ розташованого на території Городоцького і Дрогобицького районів Львівської області в 1 екз. на 210 сторінках.

Головний геолог
ГПУ "Львівгазвидобування"                                                      Залокоцький О.Б.