Мостиська районна рада шукає інвесторів!

Мостиська районна рада звертається з пропозицією для інвесторів, які можуть вкласти кошти у запуск виробництва цегельного заводу в районі.
Мостиська районна рада володіє 94,3% майна в статутному фонді товариства з обмеженою відповідальністю «Цегельний завод «Промінь». У вересні 2017 року завод припинив роботу через різке скорочення обсягу виробництва, яке виникло у зв'язку з браком робочої сили. Через мінімальну заробітню плату багато працівників залишили роботу на заводі. Щоб вивести цегельний завод із складної ситуації ми шукаємо інвестора, який би міг вкласти кошти та запустити виробництво цегли. Цегельний завод є інвестиційно-привабливим, адже річний обсяг виробництва становив 5 млн.штук цегли. А якщо запровадити тут сучасні технології та мінімізувати важку людську робочу силу, то виробництво можна збільшити в рази, адже попит на цю цеглу є великим. Привабливою є також ресурсна база: кар’єр розміщений на території заводу і має великі поклади глини, отримано сертифікат відповідності продукції та ліцензію на користування надрами (видобуток глини).

За детальною інформацією звертатися у Мостиську районну раду.

Контакти для співпраці:

radamostyska@i.ua ; (234)4-13-45; (234)2-02-05