Громадське обговорення!

Городоцька районна рада оголошує про початок публічного громадського обговорення детального плану території для здійснення кварталу забудови індивідуальних гаражів, з метою безоплатної передачі у приватну власність, жителям вул. Авіаційної, м. Городка. Квартал забудови знаходиться за адресою : вул. Авіаційна 2, м. Городок (за межами населеного пункту). Загальна кількість – 102 ділянки, розробник детального плану території ФОП Лаврін В.С..
А також відбудеться обговорення детального плану території щодо відведення у приватну власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Мотиці Юрію Юрійовичу (за межами населеного пункту, с. Черляни). Розробник даного детального плану території КП ГРР « Городоцьке районне архітектурно-планувальне бюро».

Для отримання детальної інформації та надання пропозицій чи зауважень просимо звертатись за № тел. 30-436 та 31-570,  або за адресою м. Городок вул. Б. Хмельницького 2 Городоцька районна рада, кабінет № 314. Усі зауваження, пропозиції і побажання приймаються письмово, в тридцятиденний термін з часу оприлюднення даного оголошення в ЗМІ.

Запрошуємо до діалогу.