Проект впровадження сталих енергоефективних рішень

Проект «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень HOUSES ) , що фінансується Европейським Сонозом ( ЕС ) та впроваджуеться ПРООН в Україні , активізує свою діяльність в регіонах України. Проект надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ , а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі . Підтримка з боку обласних органів влади, а також сприяння з боку місцевої влади є запорукою успішної реалізації завдань проекту , тому їхня зацікавленість буде братися до уваги при визначенні пріоритетності надання технічної підтримки .
Для підтвердження зацікавленості та готовності сприяти реалізації проекту в місті , селищі або ОТГ , радам відповідного рівня необхідно надіслати на адресу проекту лист стандартного змісту , що наданий у додатку . З метою інформування потенційних партнерів про проект HOUSES та можливостей отримання технічної допомоги в рамках цього проекту , ПРООН плануе проведення в січні - лютому 2019 року інформаційних зустрічей на обласному рівні .
Просимо Львівську обласну раду сприяти донесенню зазначеної інформації до органів місцевого самоврядування на території області та сприяти в організації інформаційного заходу спільно з ПРООН в Львівській області . Контактною особою з питань , що пов'язані з реалізацією проекту в Львівській області є Регіональний координатор ПРООН пані ірина Галайко .