До уваги депутатів місцевих рад!

Інститут Політичної Освіти (Україна) та Robert Shuman Institute (Угорщина) запрошують на всеукраїнський семінар, присвячений європейсько-українському досвіду роботи місцевих депутатів!

Дата проведення - 22-24 лютого 2019 року. Місто проведення - Київ.

Заявки можуть подавати депутати:

-      міських рад;

-      обласних рад;

-      районних рад;

-      районних рад у містах;

-      сільських та селищних рад;

-      рад об’єднаних територіальних громад (міських, сільських, селищних).

Тематика семінару – практика реалізації прав та обов’язків депутата місцевої ради, організація законної роботи органів місцевого самоврядування та впровадження кращих практик врядування, розвиток нових інструментів місцевої демократії та забезпечення участі громади в ухвалені рішень, вплив депутатського корпусу на розвиток громади в умовах децентралізації, вибір та втілення стратегії економічного розвитку громади.

На семінарі буде презентовано європейський та угорський досвід місцевого самоврядування на прикладі міста Будапешта, а також практику підтримки місцевого самоврядування Європейським парламентом.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

-          заповнену анкету;

-          резюме (автобіографічні відомості).

Остання дата надсилання документів:  10 лютого 2019 року

Критерії відбору учасників:

-      повнота заповнення анкети;

-      регіональне представництво;

-      активність в місцевій раді;

-      гендерний баланс.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Документи надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою RSI

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 12 лютого.

Контакти: тел.: 044 278-55-43