У Городку відзначили 100-ту річницю проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР

Велелюдним флешмобом під назвою "Україна - це ми" у Городку вшанували сьогодні, 22 січня, визначну дату – 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Зібравшись на площі перед церквою Благовіщення численна учнівська молодь, вчителі, представники районної та міської влади, громадськості в особливий спосіб засвідчили свою любов до рідної, соборної України, багатовікова історія якої є уроком про найвищу цінність нації, народу – Єдність.
Діти з синьо-жовтими повітряними кульками відтворили контури карти нашої держави – єдиної, неподільної, вільної. Велично прозвучали Гімн України, а також духовний та стрілецький славні «Боже великий, єдиний», «Ой у лузі червона калина»..