Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Хрещенням Господнім

Дорогі краяни! Від щирого серця вітаю Вас зі святом Хрещення Господнього! Щороку 19 січня  ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято – Хрещення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу. Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячуються найближчі річки, озера та криниці. З цього часу вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров‘я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.Тож нехай свячена Йорданська вода очистить ваші душі від усіх тривог і негараздів, а Господь наповнить ваше життя радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям, енергією та довголіттям.

З повагою -
голова районної ради                                                                 Володимир Більовський