Вітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі краяни! Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття – очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. Від усього серця бажаю всім вам щедрого і успішного року, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань, а головне – щоб закінчилась війна, щоб відновилось мирне, спокійне життя в Україні. Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім'я процвітання нашої землі.

З повагою -
голова районної ради                                                                    Володимир Більовський