Підвели підсумки шахового 2018 року

У неділю, 23 грудня  в Городоцькому НВК №5 відбулися підсумки шахового 2018 року та нагородження кращих шахістів і меценатів. Кожна дитина отримала іменного кубка та грамоту, а меценати, які допомагали та сприяли у розвитку шахів Городоччини - іменні подяки.
2018 рік став визначним для Даринки Григи, яка стала Чемпіонкою України з шахів серед юнаків та дівчат, віком до 10 років  і представляла Україну на Чемпіонаті Європи 2018, м. Рига та Андрія Ільківа, який став чемпіоном Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 12 років та виконав норму кандидата в майстри спорту.
У заході взяли участь: голова районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, міський голова Р.Кущак, директор НВК №5 О.Іщук, тренери М.Матвієнко та А.Грех.