Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні, 18 грудня, відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Провели нараду голова районної ради Володимир Більовський та голова райдержадміністрації Володимир Ременяк.
Про фінансові показники району доповів у своєму виступі керівник фінуправління  Т.Харович, який інформував про виконання показників районного, місцевих бюджетів, а також про проведення бюджетних сесій на місцях. Начальник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько поінформувала про використання коштів за тиждень, що минув, зокрема, коштів, спрямованих на освітню галузь та Великолюбінську ОТГ. Керівник відділу освіти  І.Яскевич повідомив про завершення районних предметних олімпад, за результатми яких визнаено 244 переможці.  Про проведення заходів у Народних домах Городоччини впродовж тижня, доповів керівник відділу культури І.Шугало. Про роботу медичних установ інформували їхні керівники - П.Фалинський та В.Полумацканич. Керівник управління соціального захисту населення С.Кошель доповіла про супровід учасників АТО та членів їх сімей, виявлення проблемних питань.