Відбулось друге пленарне засідання ХХІV чергової сесії райради

У п'ятницю, 14 грудня, відбулось друге пленарне засідання ХХІV чергової сесії Городоцької районної ради. У її роботі  взяли участь: голова ради Володимир Більовський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, заступники голови РДА Іван Ковальчук та Павло Стахів, сільські голови, 27  депутатів районної ради, працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, головні лікарі Городоцької ЦРЛ та Городоцького Центру ПМСД, головний лікар стоматологічної полікліники, представники силових структур району, представники засобів масової інформації, члени громадських та політичних організацій району.

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8037

На засіданні розглянули такі питання:

1. Про порядок денний XXIV сесії VII скликання Городоцької районної ради (друге засідання).

2. Про уточнення районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.

3. Про затвердження штатного розпису, кошторису видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату та ліміту пального для службового легкового автотранспорту районної ради на 2019 рік.

4.  Про встановлення надбавки голові та заступнику голови Городоцької районної ради за виконання особливо важливої роботи, надання їм матеріальної допомоги та преміювання.

5.   Про районний бюджет Городоцького району на 2019 рік.

6. Про звернення Городоцької районної ради Львівської області до Президента України щодо скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

7. Про підтримку звернення Львівської обласної ради до керуючого Львівською єпархією УПЦ (МП) – архієпископа Львівського і Галицького Філарета щодо підтримки ідеї об’єднання всіх вірних у Єдиній Помісній Православній Церкві.

8.  Про створення тимчасової контрольної комісії щодо вивчення питання здачі в оренду приміщення КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» для створення медичного центру з травматологічно-ортопедичним напрямком.

9.    Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області на 2019 рік.

10.  Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії КНП «Городоцький  районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо передачі в оренду частини нежитлового приміщення Мшанської АЗПСМ (аптечний пункт), для здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами, за адресою: с. Мшана, вул. Івасюка,22 Городоцького району Львівської області.

11.  Різне.