Засідала 24-та чергова сесія Городоцької районної ради

 У п'ятницю, 7 вересня, в актовому залі адмінбудинку, під головуванням голови райради Володимира Більовського відбулось засідання XХІV чергової сесії Городоцької районної ради VII скликання. 

  У її роботі  взяли участь: депутати Львівської обласної ради Катерина Кеньо та Володимир Саган, депутат облради, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, заступники голови РДА Іван Ковальчук та Павло Стахів, сільські голови, 27  депутатів районної ради, працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, головні лікарі Городоцької ЦРЛ та Городоцького Центру ПМСД, представники засобів масової інформації, члени громадських та політичних організацій району.
   Розпочинаючи сесійне засідання голова райради привітав присутніх депутатів та працівників місцевих рад з Днем місцевого самоврядування, яке традиційно відначають 7-го грудня та вручив їм 2-ий том книги Івана Низового "Бути народом" і сувеніри з символікою району. Також з нагоди Дня Святої Катерини Володимир Михайлович привітав депутата обласної ради Катерину Кеньо вручивши невеличкий подарунок. Вітали бурними оплесками депутата районної ради Богдана Винарчика, якому цього дня виповнилося 57 років, та єдину жінку депутата райради Світлану Гавц. Привітання та скромні подарунки від Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня місцевого самоврядування вручив голові ради та сільським головам - голова райдержадміністрації Володимир Ременяк. 

 Розпочалось сесійне засідання  традиційно з Гімну України, опісля якого присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо детально обговоренні та опрацьовані в постійних комісіях і розглянуті на президії районної ради.

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8030

На засіданні XXIV чергової сесії разглядали такі питання: 

1.       Про порядок денний XXIV сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2.       Про звіт голови Городоцької районної ради про роботу за звітний період.

3.       Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 9 місяців 2018 року.

4.       Про виконання Програми  розвитку освіти Городоччини на 2017-2020 роки у 2018 році.

5.       Про звіт головного лікаря КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» щодо організації роботи та витрачання виділених бюджетних коштів за 10 місяців 2018 року.

6.       Про звіт головного лікаря КНП «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області щодо організації роботи  та витрачання виділених бюджетних коштів за 10 місяців 2018 року.

7.       Про припинення повноважень депутата  Городоцької районної ради О.Фещин.

8.       Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на І квартал 2019 року.

9.       Про виплату добових депутатам районної ради, які приймали участь в засіданнях постійних комісій, президій та сесій в 2019 році.

10.  Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20.12.2017 року № 410 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Городоцького району на 2018-2020 роки».

11.  Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Городоцькому районі на 2018-2020 роки.

12.  Про внесення доповнень до Програми cприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Городоцькому районі на 2018-2020 роки.

13.  Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури Городоччини на 2018-2020 роки.

14.  Про затвердження місцевих програм.

15.   Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду  державної власності для рибогосподарських потреб, право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні), площею 7,3470 га, що розташована на території Шоломиницької сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

16.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована на території Речичанської сільської ради Городоцького району Львівської області (кадастровий номер ділянки 4620987200:08:000:0151) площею 9,6928 га, що надається в оренду ПП «СОНЯЧНА ЕНЕРГОСИСТЕМА» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств (КВЦПЗ – 14.01).

17.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована на території Речичанської сільської ради Городоцького району Львівської області (кадастровий номер ділянки 4620987200:04:000:0010) площею 14,5785 га, що надається в оренду ПП «СОНЯЧНА ЕНЕРГОСИСТЕМА» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств (КВЦПЗ – 14.01).

18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,9730 га, для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж смт. Великий Любінь Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області.

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж с. Завидовичі Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області.

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж с. Косівець Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області.

22.  Про внесення змін до пункту 3 рішення районної ради від 19.06.2018 року № 515 «Про заміну сторони зобов’язання у договорі оренди земельної ділянки  від 20.07.2011, що укладений з ФОП Попович Ігорем Володимировичем».

23.  Про затвердження передавального акта балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального підприємства «Редакція часопису Городоччини «Народна думка» Городоцької районної ради Львівської області до правонаступника – Приватного підприємства «Редакція часопису Городоччини «Народна думка».w

24.   Про затвердження передавального додатку 1 до акту прийому-передачі матеріально-технічних (основні засоби, необоротні активи, малоцінні і швидкозношуючі предмети, медикаменти, матеріали, запасні частини, паливо-мастильні матеріали) і транспортних засобів комунального закладу Городоцької районної ради «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області.

25.  Про реорганізацію комунального закладу Городоцької районної ради «Городоцька центральна районна лікарня» шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство «Городоцька центральна районна лікарня» Городоцької районної ради Львівської області.

26.  Про проголошення на Городоччині 2019 року Роком Степана Бандери.

27.  Про розгляд заяви жительки м. Городок Лопатнюк І.С.

28.  Про внесення змін до показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.