7 грудня - День місцевого самоврядування. Привітання голови районної ради Володимира Більовського.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування! Працівники місцевого самоврядування завжди вирізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю, а депутатський корпус оперативним вирішенням важливих соціально-економічних питань району.
З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Городоцького району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

З повагою -
голова Городоцької районної ради                                              Володимир Більовський