У Городку відзначили 86-ту річницю експропріації на пошту

У п'ятницю, 30 листопада, в Народному домі м.Городка відбувся захід присвячений 86-ій річниці експропріації на Городоцьку пошту. Представники ГО "Апостольська Чота" підготували творчі тематичні виступи, пісні, вірші присвячені героїчному чину членів ОУН. З історичною довідкою про подвиг В.Біласа, Д.Данилишина, В.Старика та Ю. Березинського у 1932 році розповіли: український історик, громадський діяч, кандидат історичних наук - Микола Посівнич та голова Городоцької районної ради Володимир Більовський. З повчальними словами до присутніх звернувся настоятель Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о. Михайло Греділь. На завершення заходу організатори презентували глядачам офіційний трейлер фільму "Незламні" присвячений нападу на пошту.