Відбулось обговорення проекту "Нотаріат обличчям до села".

Сьогодні, 28 листопада, в актовому залі Городоцької районної ради відбулась зустріч представників Нотаріальної палати України в Львівській області із головами та секретарями сільських рад Городоцького району. На зустрічі відбулось обговорення законопроекту 9140 та програми "Нотаріат обличчям до села".

Нотаріальна палата України запустила проект «Нотаріат обличчям до села», в рамках якого усі обласні відділення НПУ організовують виїзд нотаріусів для громадян, що проживають у сільських населених пунктах.

Графік виїздів буде доведено до відома населення в кожній області України.

Варто зазначити, що нотаріуси вже довгий час систематично організовують виїзди в села для консультацій громадян, зокрема, беруть активну участь в загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я маю право!».

Законом України «Про нотаріат» передбачено можливість виїзду нотаріуса  у село до громадянина за його викликом. Тобто, у законодавстві вже наявні умови, що забезпечують доступ населення до нотаріальних дій та роблять нотаріат доступним для всіх категорій населення, в тому числі й для тих, хто з певних причин не може виходити за межі своєї домівки чи доїхати до робочого місця нотаріуса.

Нотаріат завжди на захисті прав та інтересів громадян!