Делегація Городоччини взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку

У Міжнародному виставковому центрі у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулось засідання Ради регіонального розвитку.

Делегацію Львівщини очолив голова Львівської ОДА Олег Синютка, а до її складу увійшли: заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський, голова Городоцької РДА Володимир Ременяк, голова Великолюбінської селищної ради Йосиф Фабрига, голови райдержадміністрацій сусідніх районів, заступники голови ЛОДА, керівники міст та ОТГ.

Цього разу Рада регіонального розвитку відбувається вже всьоме. Під час засідання обговорять питання здійснення реформ в державі, а також вирішення проблем життєзабезпечення регіонів.

Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.