Відбулась презентація книги Романа Горака «Вовчухи – село при дорозі»

У понеділок, 12 листопада, в читальному залі відділу україніки Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація книги Романа Горака «Вовчухи – село при дорозі». Книга присвячена 100-річчю утворення Західно Української Народної Республіки та відомої Вовчухівсько-Городоцької операції. На презентації були присутні : голова районної ради Володимир Більовський, завідувач методичним кабінетом Орися Войціцька та методист відділу освіти Городоцької РДА Ганна Кузбит, друзі й  колеги письменника та подружжя Будзановських, що родом із села Вовчухи.
Довідково
Рома́н Дми́трович Го́рак (народився 17 січня 1942 року, в м. Городок Львівської області, Україна) — письменник, прозаїк, дослідник творчості Івана Франка, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у 1993—2017 рр. Заслужений працівник культури України. Кандидат хімічних наук, професор.

(Фото видавництва "Апріорі")