Привітання голови районної ради з Днем працівників культури!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Без Вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте наш район! Щиро вдячний Вам за відродження української культури, розвиток народної творчості, активну просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі, за невтомний творчий пошук. Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

З повагою -
 голова районної ради                                                                 Володимир Більовський