Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Днем української писемності та мови

Шановні краяни! 9 листопада ми відзначаємо свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Українська мова виборола своє право на існування. Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Бажаю всім мешканцям Городоччини утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанню між поколіннями, возвеличував Україну та українців. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!

З повагою -
голова районної ради                                                                Володимир Більовський