Делегація освітян Городоччини відвідала Луганщину

У вівторок, 6 листопада, делегація освітян Городоччини (проект "Змінимо країну разом") відвідала м.Сватове, Луганської області.

Там відбулася презентація двох томів луганського поета Івана Низового з його п'ятикнижжя "Бути народом". У затишному районному молодіжному центрі «Слобожанська духовна криниця" ім. М.Щепенка відбулося велике мистецьке дійство, присвячение Івану Низовому – прекрасному українському поетові, громадському діячеві, життя якого тісно було пов'язане зі Сватівщиною

У презентації з представниками Городоччини взяли участь освітяни та представники культури Сватівщини, заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, радник голови Луганської облдержадміністрації Роман Кушнір, заступник голови Сватівської РДА Ганна Лемешко та заступник голови Сватівської районної ради Людмила Павлова.
Першу скрипку на презентації грала дочка Івана Низового Леся, як завжди емоційна, запальна. Порадували своїм натхненним читанням творів Івана Низового освітяни Городоччини, учні Сватівської гімназії. Неперевершено виконала пісню на слова Івана Низового Леся Кішко-Грицеляк, директор Долинянського НВК.
Гості Сватова відвідали школи номер 2 та 8, поспілкувалися зі своїми колегами, домовилися про подальшу співпрацю, обмінялися подарунками.
100 екземплярів 2-го тому творів Івана Низового поїде на Городоччину, а Сватівщина отримала стільки ж примірників 1-го тому. Проект "Змінюймо країну разом" дарує цікаві зустрічі, знайомства та добрі справи.

Інформація депутата Городоцької районної ради - Віталія Маковецького.