На Городоччині з почестями перепоховали вояків УГА

У п'ятницю, 2 листопада, в селі Керниця Городоцького району перепоховали двох вояків Української Галицької армії, останки яких знайшли на сільському кладовищі. За спогадами місцевих жителів на цвинтарі вдалось відшукати  двох невідомих героїв УГА. Чин похорону здійснили священнослужителі району. Перепоховали воїнів в братській могилі стрільців УГА, яку було відновлено і на якій встановили й освятили Пам'ятний Хрест. Перепоховання відбулось в межах програми із встановлення пам’ятних знаків на історичних місцях визвольної боротьби Львівщини. В урочистостях взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор меморіально-пошукового підприємства "Доля" Святослав Шеремета, сільський голова Володимир Артим, громадський діяч Олеся Байко та члени ГО "Апостольська Чота". Церемонія перепоховання українських воїнів відбулась за християнським звичаєм та з військовими почестями.