У Городку встановили пам’ятні таблиці "Відновлені імена Героїв

У четвер, 1 листопада, на міському кладовищі відбувся чин відкриття і освячення меморіальних дошок "Відновлені імена Героїв" на меморіальному комплексі "Борцям України". Городоцькі священнослужителі відправили загальну панахиду за всіх померлих, після чого до присутніх звернувся о.Михайло Греділь, який зазначив: "Сто років тому українці заявили право на свою незалежність. Наше завдання пам’ятати і шанувати борців, які поклали своє життя за майбутнє України, і повинні пам'ятати свою історію, аби вона не повторилась знову." Також до присутніх звернувся голова  районної ради Володимир Більовський, який подякував усім, хто долучився до відновлення меморіалу та виготовлення таблиць. Керівники району поклали до пам’ятника квіти, та запалені свічки.