Відбулось засідання XХІІІ позачергової сесії

 Сьогодні, 2 листопада, в актовому залі райради, під головуванням голови Володимира Більовського відбулась XХІІІ позачергова сесія Городоцької районної ради VII скликання. 

  У її роботі  взяли участь: депутат Львівської обласної ради, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, сільські голови, 22  депутати районної ради, керівники відділів РДА, головний лікар Городоцької ЦРЛ, представники засобів масової інформації, члени громадських організацій району.

   Перед початком сесійного засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Батуринської трагедії - каральних дій  московських військ із захоплення і знищення столиці гетьмана Мазепи Батурина і його мешканців, що були проведені 2 листопада 1708 року. В ході цих дій були вирізані всі мешканці міста, незалежно від віку і статі. За різними оцінками загинуло від 11 до 15 тисяч батуринців. В історію України ці події увійшли під назвою «Різанина в Батурині». Саме місто було пограбоване, в тому числі і православні храми, а потім, за наказом Меншикова, було спалене, а церкви знищені.
Також депутатам представили пересувну виставку Львівського історичного музею "ЗУНР : галицький вимір Української революції 1917-1921 рр." Виставка приурочена 100-річчю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, створена Львівським історичним музеєм, за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації. Виставка складається з 7 інформаційних стендів, які висвітлюють найважливіші сторінки з історії становлення української державності на теренах Західної України у 1917-1921 рр.

 Розпочалась позачергова сесія традиційно з Гімну України, опісля якого голова ради привітав депутатів, які святкували день народження у міжсесійний період, а саме: Кунащука Володимира, Лещинського Володимира, Яскевича Ігоря та Струка Богдана.  Позачергова сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо детально обговоренні та опрацьовані в постійних комісіях і розглянуті на президії районної ради.

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/7945

На засіданні XXIIІ позачергової сесії розглянули такі питання: 

1.        Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за І півріччя 2018 року.

2.        Про внесення змін в частині назви органу місцевого самоврядування на офіційному інформаційному веб-сайті Верховної Ради України щодо перейменування у Городоцькому районі Львівської області Шоломиничівської сільської ради на Шоломиницьку.

3.        Про надання дозволу гр. Лишаку А.І. на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с. Черляни, вул. Авіаційна  (за межами населеного пункту), для будівництва індивідуального гаражу.

4.        Про надання дозволу громадянину Мотиці Юрію Васильовичу на зміну конфігурації  земельної ділянки площею 0,1240 га (кадастровий номер – 4620988000:08:000:0002).

5.        Про надання дозволу ПП «Компанія «Перспектива плюс» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 8,2000 га, кадастровий номер 4620988000:08:000:0312, розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни, (за межами населеного пункту).

6.        Про внесення змін до підпункту 3.1. рішення районної ради від 18.05.2018 року № 287 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за адресою: Львівська область Городоцький район Угрівська сільська рада (за межами населеного пункту)».

7.        Про внесення змін  до додатку 1 «Список громадян, котрим надається дозвіл на складання детального плану території земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів», затвердженого рішенням сесії Городоцької районної ради від 20.09.2016 року № 170 «Про надання дозволу на складання детального плану території земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області».

8.         Про внесення змін до пункту 2 рішення районної ради від 14.02.2018 року № 437 «Про затвердження детального плану території земельної ділянки щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування складських приміщень на вул. Авіаційна, 123, 124 (територія колишнього військового містечка «Черляни») на території Угрівської сільської ради Городоцького району Львівської області».

9.     Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що розташована за адресою:  Львівська область, Городоцький район, с. Нове Село, вул. Озерна, 296-б (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянину Бакаю Р.Г.

10.     Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,5018 га (кадастровий номер 4620981800:02:000:0047), що відведена громадянину Процаку Віталію Валерійовичу для облаштування складусільськогосподарської продукції (Цільове  призначення 01.13 для іншого сільськогосподарського призначення), що розташована на землях сільськогосподарського призначення за адресою:  Львівська область, Городоцький район, с. Галичани, вул. Цвітна, 1а (за межами населеного пункту).

11.     Про надання дозволу ПП «КОМПАНІЯ «ПЕРСПЕКТИВА ПЛЮС» на проведення інвентаризації земель спільної власності територіальних громад району, які розташовані в  с. Черляни, вул.Польова (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

12.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована на території Речичанської сільської ради Городоцького району Львівської області (кадастровий номер ділянки 4620987200:08:000:0096)площею 9,0000 га, що надається в оренду ПП «СОНЯЧНА ЕНЕРГОСИСТЕМА» длярозміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств (КВЦПЗ – 14.01).

13.    Про затвердження Локальної програми цукровий на нецукровий діабет у  Городоцькому районі на 2018 рік.

14.    Про перейменування Дроздовицької ЗОШ І-ІІ ступенів імені Назарія Попадика Городоцької районної ради Львівської області на Дроздовицький навчально - виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти - заклад  дошкільної освіти» імені Назарія Попадика Городоцької районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту.

15.    Про погодження вартості надання послуг теплопостачання, що надаються ТзОВ «ЛЬВІВ - ТЕПЛОЕНЕРГО» для закладів освіти Городоцького району.

16.     Про погодження вартості надання послуг теплопостачання, що надаються ТзОВ «Галпек - Городок» для Комарнівської міської лікарні.

17.    Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області.

18.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

19.    Про внесення змін до показників районного бюджету Городоцького району на 2018рік.

20.   Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оціни земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що включені в перелік  земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великолюбінської ОТГ за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.