1 листопада 1918 р. відбувся знаменитий Листопадовий Чин

Шановні краяни! Рівно 100 років тому загони Українських стрільців під командуванням Дмитра Вітовського зайняли ключові позиції у Львові. Незабаром було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку.
  1 листопада – це день державної волі, день, коли переможна українська національна революція підняла синьо-жовтий прапор над Львовом.
 Листопадовий Чин і створення Західноукраїнської Народної Республіки має символічне значення і свідчить про силу духу українців, волелюбність, прагнення до свободи і бажання жити у своїй єдиній і соборній національній державі.
  Шановні краяни, вітаю вас з цим значущим національним святом, дозвольте побажати вам усім тих почуттів гордості за нашу націю, що сповідували учасники Листопадового Чину, які своїм життям довели відданість Україні та національним ідеалам. Адже сьогодні, як ніколи, в умовах російської агресії, важливими для нас є ідеали свободи, незалежності та єдності Української Держави й української нації. Слава Україні!

З повагою -
голова районної ради                                                                    Володимир Більовський