Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні, 16 жовтня, відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів РДА з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Провели зібрання перший заступник голови Городоцької райдержадміністрації Іван Ковальчук та заступник голови районної ради Богдан Слонівський. Про фінансові показники району, сплати податку за землю та акцизу доповів у своєму виступі начальник фінуправління Т.Харович. Тарас Анатолійович повідомив, що за 11 днів жовтня до районної скарбниці надійшло більше 5 млн. грн., що становить 45 % виконання місячної дохідної частини. З початку року надходження складають більше 114 млн. грн. Заступник начальника управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району І.Коморник доповів про оплату захищених/незахищених статей видатків. Керівник відділу освіти І.Яскевич доповів про роботу закладів освіти району та інформував про підготовку ЗНЗ району до входження у новий опалювальний період. Крім того, Ігор Антонович інформував про хід будівництва нових об’єктів освіти. За словами І.Яскевича: інтенсивно ведуться роботи на будівництві Дубаневицької ЗОШ;, завершені мулярські роботи на Братковицькій ЗОШ, працівники приступили до зведення даху.  Керівник відділу культури І.Шугало прозвітував про заходи, які відбулися у районі до Дня захисника та 76-ї річниці створення УПА. Про підготовку медичних закладів до зими прозвітували головний лікар КЗГРР "Городоцька ЦРЛ" П.Фалинський та заступник головного лікаря КЗГРР "Городоцький центр ПМСД" Р.Хміляр. Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Я.Фостяк повідомив про роботи, які сьогодні ведуться на полях району. За його словами, станом на 13 жовтня, триває збір сої та кукурудзи.