У Городку відзначили День захисника України та 76-ту річницю створення УПА

У неділю, 14 жовтня, з нагоди відзначення 76-ої річниці створення УПА та Дня захисника України у м.Городку відбулись урочистості. Розпочався захід  урочистим підняттям червоно-чорного прапору біля будівлі районної ради. Опісля на вул. Заставській місцеві священнослужителі відправили  святкову Літургію у козацькій каплиці Покрови Пресвятої Богородиці. Звідти духівники, представники влади, учасники АТО, волонтери, члени ГО "Апостольська Чота" та громадськість вирушили пішою ходою до пам'ятного хреста загиблим воїнам УПА,  де відбулась панахида, запалення свічок та покладання квітів.
З історичною довідкою про значущість цих свят для українського народу, про нелегкий
шлях до волі, за яку  боролися – запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці, вояки УПА, а з недавніх пір й захисники Вітчизни, які відстоюють незалежність і цілісність України на Сході, - розповів голова районної ради Володимир Більовський.
Також з нагоди свята "За велику роботу по військово-патріотичному вихованню, формуванню свідомих українців і відповідальних громадян на теренах району та з нагоди Дня захисника України" голова райради нагородив ГО "Апостольська Чота" Грамотою районної ради та РДА. Представник Городоцького районного військового комісаріату вручив відзнаки районної "Спілки учасників АТО та сімей загблих" військовослужбовцям та демобілізованим учасникам АТО.
Опісля,
присутнім зачитав  власні вірші громадський діяч, городківчанин - Іван Данилевич та продекламувала творчість батька - Олеся Низова.
Згодом колона рушила до пам'ятника Богдану Хмельницькому де  відбувся святковий концерт "Козацька слава", який підготували вихованці Городоцької музичної школи та творчі колективи міста і району.
На заході були присутні: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, секретар міської ради Юлія Віткова, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, представники громадських організацій району.