Звернення до учасників ХIV Міжрегіонального фестивалю-конкурсу «Пісні незабутого краю».

Дорогі друзі! Золота осінь уже вкотре збирає на Городоччині учасників Міжрегіонального фестивалю-конкурсу «Пісні незабутого краю», присвяченого мистецтву депортованих етнічних українців. За час свого існування фестиваль здобув визнання як на теренах України, так і далеко за її межами. «Пісні незабутого краю» – це незвичайний фестиваль, це щось набагато глибше, особливе, бо поєднує в собі мистецтво всіх вигнанців з духовно багатих етнічних земель. Цей фестиваль – свято вихідців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя та Любачівщини, які протягом всіх цих років зберегли пам’ять і синівську любов до рідного краю. Шановні учасники конкурсу, бажаємо всім вам невичерпної енергії, творчого натхнення, доброго настрою, прекрасних виступів і приємних незабутніх вражень, а фестивалю - подальшого процвітання в ім'я добробуту України.

З повагою -
голова районної ради                                                                   Володимир Більовський