Про субсидії – в цифрах

У зв’язку зі змінами в порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що вступили в дію з 1 травня 2018 р., близько 3500 домогосподарств Городоччини не зможуть отримати житлову субсидію. Так, на обліку в районному управлінні соцзахисту населення перебуває 4480 домогосподарств, яким розраховано субсидію на оплату житлово-комунальних послуг за новим порядком. З них 798 домогосподарств, яким субсидія на неопалювальний період призначена, решта – 3682, яким не передбачено компенсації частини невикористаної субсидії. Зазначимо також, що у районі є 141 домогосподарство, яке одержує субсидію на скраплений газ і тверде паливо. Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на Городоччині становить 101,2 грн., середній розмір субсидії на тверде паливо – 3022,20 грн.