У Львові вшанували пам’ять Володимира Жеребного

    9 жовтня у Музеї визвольної боротьби проектом «День народження Героя Небесної Сотні» вшанували пам’ять Володимира Жеребного і Миколи Дзявульського, які поклали своє життя у боротьбі за Україну. Вечір пам’яті об’єднав рідних загиблих майданівців, їхніх друзів, учнів шкіл, у яких навчались герої, а також небайдужих львів’ян. Батько Героя Небесної Сотні В.Жеребного п.Микола поділився з присутніми спогадами про сина, який загинув 20 лютого 2014 року від рук снайпера на вулиці Інститутській у Києві. В жовтні майданівцю виповнилося б 33 роки.
- Мій син ріс звичайною дитиною. Пустував у школі, але сумлінно ставився до всього, за що брався. Всі кишенькові гроші витрачав на книжки. Так, мабуть, формується характер людини та викристалізовується стержень. Коли на Майдані побили студентів, він не міг залишатися осторонь. Володя був у горнилі Революції Гідності від початку і до загибелі. Він жив духом Майдану, вірою в справедливість та переконанням у тому, що ми зможемо досягти успіху, – зазначив Микола Жеребний.
Під час зібрання звучали патріотичні пісні у виконанні Зиновія Гучка, Софії Корінчук, змішаного хору вокальної студії «Смайл» й учнів Рудківської музичної школи.