У Городку відзначили День працівника освіти

Сьогодні, 4 жовтня,  у Народному  Домі  міста Городка відбувся захід з нагоди Дня працівника освіти.
Із вітальними словами та побажаннями до освітян звернулись: керуючий справами районної ради Іван Мєскало, заступник голови РДА Павло Стахів,  міський голова Роман Кущак, селищний голова смт.Великий Любінь Йосиф Фабрига, депутати Львівської обласної ради Володимир Саган та Катерина Кеньо, депутат районної ради, керівник відділу освіти Ігор Яскевич, помічник народного депутата України, депутат районної ради Володимир Лещинський. Кращі вчителі за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Городоччини та з нагоди свята отримали грамоти й подяки Городоцької районної та міської ради, райдержадміністрації, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.  "За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток держави, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня вчителя" нагородили Грамотою та медаллю Верховної ради України - Войціцьку Орисю Богданівну, - завідувача методичного кабінету відділу освіти Городоцької РДА.
Опісля церемонії нагородження усіх присутніх потішила цікава та креативна вистава театру М.Заньковецької "Варшавська мелодія".