Вітання голови районної ради Володимира Більовського

Шановні працівники освіти Городоччини! Вітаю вас з професійним святом − Днем вчителя! В усі часи вчитель не тільки передавав знання людям, а й формував світоглядні підвалини особистості. У День вчителя хочу подякувати вам, шановні педагоги, за тепло, яке даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерна прекрасного, доброго, вічного. Низький уклін вам, дорогі вчителі, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи і самовідданість, за багатство душі. Хай ваше життя завжди наповнюється любов’ю і повагою учнів. Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

З повагою -
голова районної ради                                                                     Володимир Більовський